بهترین مرکز گفتار درمانی

شاید از خود بپرسید بهترین مرکز گفتار درمانی ، به چه مراکزی گفته می شود و باید چه ویژگی هایی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین مرکز گفتار درمانی های ایران را به شما معرفی کنیم. آموزش گفتار درمانی حق شماست شما می توانید با انجام گفتار درمانی آینده خودتان و فرزندانتان را روشن کنید و آرامش را به زندگی خود برگردانید. مدرسه لکنت ایران هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری درمان خود را در تمامی شهر های ایران شروع کرده است. فقط کافی است نام محل سکونت خود را بگویید تا ما با بهترین گفتار درمانگران درمان را برای شما دوستان عزیز شروع کنیم.

مرکز گفتار درمانی مدرسه لکنت دارای متخصصان با تجربه و ماهر می باشد که با استفاده از جدید ترین متد ها و تکنیک های روز در علم لکنت زبان به شما کمک می کنند تا لکنت زبان خود را بهبود بخشید. مدرسه لکنت ایران علاوه بر درمان کودکان لکنت زبان درمان بزرگسالان لکنت زبان را هم انجام می دهد. شعار ما (با ما چراغ لکنت را برای همیشه خاموش کنید).

بهترین مرکز گفتار درمانی

بهترین مرکز گفتار درمانی

بهترین مرکز گفتار درمانی

مدرسه لکنت ایران

مدرسه لکنت ایران

تخصص ما در مدرسه لکنت چیست؟

-معرفی گفتاردرمانگران و روانشناسانی كه در حیطه درمان لكنت به صورت تخصصی در كشور یا حتی خارج از كشور فعالیت میكنن.
-برگزاری جلسات آنلاین و حضوری درمان لكنت كودكان ، نوجوانان و بزرگسالان.
-منتشر كردن اطلاعات صحیح و به روز علمی طبق معتبرترین شواهد علمی روز دنیا در مورد لكنت و روش های درمان آن.
-برگزاری كارگاه های مربوط به درمان جنبه های مختلف لكنت.
-معرفی و فروش كتب تخصصی لكنت كه نوشته یا ترجمه شده اند.
-معرفی مقالات معتبری كه در طی سالیان اخیر در مورد لكنت نوشته و چاپ شده اند.

بهترین مرکز گفتار درمانی

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید.

درمان لکنت در بهترین مرکز گفتار درمانی

درمان لکنت از نظر شما باید چگونه باشد؟ بهترین مرکز گفتار درمانی از نظر شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بیایید باهم ویژگی های یک درمان خوب برای لکنت را بشناسیم و شما را با مدرسه لکنت آشنا کنیم. تا به حال شنیده اید که یک درمان خوب باید بر اساس شواهد علمی باشد حال با خود میپرسید چگونه؟؟ برای مثال زمانی که یک ویروس جدید بین مردم همه گیر می شود دانشمندان با تحقیق و آزمایشات لازم برای درمان این بیماری شروع به ساخت دارو و واکسن می کنند. قبل از این که دارو و واکسن را تولید کنند و آن را بین مردم توزیع کنند در مرحله اول آن را آزمایش می کنند که در بدن انسان باعث بروز عارضه ای نشود. در صورت به وجود نیامدن عارضه آن را بین مردم توزیع می کنند. درمان لکنت هم به همین صورت انجام می شود با این که لکنت جزو درمان های توانبخشی به حساب می آید ولی همین پروسه را برای درمان طی می کند. پشت هر کدام از درمان های لکنت کلی تحقیق و آزمایش صورت گرفته است پس درمان باید کاملا علمی باشد.

در مدرسه لکنت ایران متخصصان اول بیماران را بررسی می کنند از آن جایی که افراد کاملا باهم متفاوت هستند یک متخصص حرفه ای باید رویکرد های درمان را بر اساس شواهد علمی که وجود دارد بررسی کند و درمان هایی بر اساس سن فرد، میزان آگاهی فرد، شخصیت فرد، محیط زندگی و ….انتخاب و اجرا کند. ممکن است در طی مسیر درمان نوع درمان بر اساس تشخیص متخصصان تغییر کنند.

با درمانگران مدرسه لکنت آشنا شوید

بهترین مرکز گفتاردرمانی

لیلا اسماعیلی (آسیب شناس گفتار و زبان دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

هانیه گل محمدی (آسیبب شناس گفتار و زبان با شماره نظام پزشکی گ-1945)

ملیکا رجب زاده (کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران- تهران)

مونا مشهدی (آسیب شناس گفتار و زبان دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

زهرا مجیدی (آسیب شناس گفتار و زبان دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

فائزه مجرد (آسیب شناس گفتار و زبان دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

مرکز گفتار درمانی به چه مراکزی گفته می شود؟

اگر تا به حال با این مکان آشنا نشده اید باید گفت: بهترین مرکز گفتار درمانی متشکل از عده ای متخصص است که در علم گفتار درمانی تحصیل کرده اند و با جدید ترین متد های درمان لکنت زبان آشنا هستند. شما می توانید با مراجعه به مراکز گفتار درمانی که می توان گفت یکی از بهترین روش های درمان لکنت زبان است. نوع لکنت زبان خود را بشناسید و با بهترین روش های درمان آن را بهبود بخشید.

بهترین مراکز گفتار درمانی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

بهترین مرکز گفتار درمانی به مراکزی گفته می شود که بهترین و متخصص ترین گفتار درمانگران را داشته باشند.  با هم چند نمونه از خصوصیات بهترین گفتار درمانگران و مراکز گفتار درمانی را ذکر می کنیم:

1. بهترین درمانگر باید مدام در حال به روز شدن اطلاعات خود باشد و از روش های منسوخ شده دیگر استفاده نکند.

2. یکی از بهترین ویژگی های یک درمانگر خوب صبر او است. باید از لحاظ شخصیتی بسیار انعطاف پذیر و مهربان باشد تا ارتباط با درمانگر برای بیماران بسیار راحت و دلنشین باشد.

3. گفتار درمانگر باید خلاق باشد تا شیوه ها و تکنیک های درمانی رو به صورت هنرمندانه ای برای هر شخص با هر ویژگی به کار گیرد.

4. گفتار درمانگر باید مشاوره های لازم را به بیمار و یا همراهانشان بدهد. و به صورت روزانه تکالیفی را باید برای فرد معین کند تا  روند درمان به صورت سریع تری صورت گیرد.

5. گفتار درمانگر باید اطلاعاتی از فرد و درمانهای قبلی هر فردی به دست آورد و با مراجعان ارتباط خوبی برقرار کند و روند درمان را ارزیابی کند و میزان پیشرفت درمان را بسنجد.

6. گفتار درمانگر باید وجود اختلالات دیگر مانند ذهنی، جسمی ، روحی، گفتاری را هم در فرد یا کودک بررسی کند و در صورت نیاز به سایر اعضا تیم ارجاع دهد.

7. بهترین مرکز گفتار درمانی باید دارای بهترین مکان ممکن باشد تا بیماران در آن جا احساس امنیت داشته باشند.

همکاران عزیز و گرامی اگر علاقمند به کار تخصصی در حیطه ی درمان لکنت کودک یا بزرگسال یا هردو چه به صورت آنلاین چه به صورت حضوری ( در کلینیک خودتان یا کلینیک مدرسه لکنت ) میباشید و رزومه قوی در این خصوص دارید ، لطفا درخواست خود را ثبت کنید.

بهترین مرکز گفتار درمانی

چه کسانی باید به مراکز گفتار درمانی مراجعه کنند؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که فقط افرادی که دارای لکنت زبان هستند می توانند به مراکز گفتار درمانی مراجعه کنند. اما باید گفت این باور کاملا اشتباه است. حال با خود می پرسید دیگر چه افرادی باید به بهترین مرکز گفتار درمانی مراجعه کنند.

1. افرادی که بر اثر سکته مغزی توانایی صحبت کردن خود را از دست داده اند.

2. کودکانی که دارای اختلال کم شنوایی هستند.

3. کودکانی که هنگام خواندن و نوشتن دچار مشکل می شوند و به سختی می توانند آن را انجام دهند.

4.کودکان اوتیسم هم می توانند برای بهبود بیماری خود به گفتار درمانی مراجعه کنند.

5.کودکانی که به سختی می توانند صحبت کنند و هنگام صحبت کردنشان تکرار کلمات مشاهده می شود.

6. کودکانی که در ارتباط گیری با افراد مشکل شدید دارند و به راحتی نمی توانند در محیط های شلوغ حضور داشته باشند.

اشتباهات رایج متخصصین در لکنت

اشتباه سایر متخصصین در مورد لکنت:

1.ممکن است شما به پزشک مراجعه کنید و به شما بگویند چون سن کودک شما کم است، گفتار درمانی برایش زود است. درپاسخ باید گفت کاملا این نظر اشتباه می باشد زیرا شما نباید زمان را برای شروع درمان از دست بدهید و هر سنی روش های مربوط به خودش را برای درمان لکنت دارد.

2. ممکن است شما به پزشک متخصص مراجعه کنید و برای درمان کودکان دارو تجویز کنند. در پاسخ باید گفت این کار کاملا اشتباه می باشد و شما فقط وقت وهزینه خود را از دست می دهید زیرا هنوز هیچ دارویی برای درمان لکنت زبان ساخته نشده است.

3. ممکن است شما به پزشک مراجعه کنید و به شما بگویند این علائم طبیعی است و به مرور زمان بهبود می یابد. در پاسخ باید گفت شما برای سلامتی فرزندتان اصلا نمی توانید این ریسک بزرگ را انجام دهید. باید در قدم اول فرزندتان را به یک متخصص اختلال گفتاری ببرید تا اطلاعات و نوع لکنت فرزند شما تشخیص یابد.

4. ممکن است شما به یک مشاور مراجعه کنید و به شما بگویند لکنت فرزند شما از روی ترس و استرس می باشد و در قدم اول باید این ها درمان شوند. در پاسخ باید گفت ترس و استرس ممکن است لکنت را تشدید کند ولی اگر لکنت درمان نشود باعث باقی ماندن این احساسات در فرزندتان می شود.

5.ممکن است شما به هر شخصی جز متخصص لکنت مراجعه کنید. در پاسخ باید گفت شما باید به جای مراجعه به متخصص مغز و اعصاب و  ماساژ درمانی… به یک گفتار درمانگر مراجعه کنید.

مدرسه لکنت ایران جزو  یکی از بهترین مرکز گفتار درمانی ها می باشد برای درخواست مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید.

بهترین مرکز گفتار درمانی
بهترین مرکز گفتار درمانی

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مرکز گفتار درمانی + درمان لکنت زبان»

 1. ممنون از بهترین مرکز گفتار درمانی مدرسه لکنت. خوب بودن بچه من فقط به لطف شما بود با صبر و محبتی که داشتید.

 2. با سلام
  در مقاله ای از طرف مدرسه لکنت،مرکزی که مدعی است با روش شبیه سازی ذهن، درمان بدون بازگشت لکنت را در پی خواهد داشت،بخوبی نقد کردید و خیلی از ابهامات را برطرف نمودید.
  بنده از طریق فضای مجازی با مرکز فوق آشنا شده بودم،و از همون اول دریافتم هدف اصلیش درآمدزایی بوده و ادعاهای بدون سندشان گواه این حقیقت بود.
  خواستم اگر ممکنه در مورد هزینه جلسات مدرسه لکنت اطلاع رسانی بفرمایید.
  و ویدئوهایی از مراجعین و درمان شدگان به اشتراک بزارید.
  بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

  1. با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی. سپاس بابت همراهی و اعتماد شما و تلاش شما در جهت مطالعه منابع کاملا علمی سایت مدرسه لکنت ایران. در صفحه اینستاگرام مدرسه لکنت ایران به آدرس mrsgoft با مدیریت موسس این مجموعه سرکار خانم لیلا اسماعیلی، میتونید به ویدیوهای واقعی درمان شده های این مجموعه دسترسی پیدا کنید. تعرفه جلسات گفتاردرمانی بر اساس مصوبه انجمن گفتاردرمانگران ایران، در همین صفحه موجود می باشد و در هایلایت تعرفه قابل مشاهده است. برای شما و همه دوستان، آرزوی موفقیت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
باز کردن چت
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم ؟